poniedziałek, marzec 19, 2018

Social icons

 
F icon.svg       g32     256px-Youtube icon.svg     

Płyta pod sterownik M1

Płyta pod sterownik PLC

Opis produktu

W naszej ofercie znajdują się stanowiska egzaminacyjne spełniające standard wyposażenia ośrodka egzaminacyjnego do przeprowadzenia etapu praktycznego egzaminu w zawodzie technik mechatronik. Stanowiska oparte są na płytach montażowych wykonanych przez naszą firmę oraz komponentach Festo i sterownikach PLC firmy Fanuc, Siemens, Mitsubishi czy Omron.
 
Płyty montażowe wykonane są z blachy ze stali kwasoodpornej z gumowymi nóżkami przeciwpoślizgowymi. Tablica pionowa przystosowana jest do montażu elektrycznych elementów układu sterowania. W najprostszej wersji, montowany jest na niej sterownik, zasilacz sterownika, oraz interfejs umożliwiający połączenie układu z zestawem elementów wykonawczych zamontowanych na oddzielnej płycie. Dodatkowo może być ona wyposażona w przekaźniki, przełączniki, kontrolki, przycisk stop awaryjny i inne.
Mocowanie elementów na szynach DIN i korytka do układania przewodów to typowe rozwiązania stosowane w przemysłowych systemach sterowania, dzięki czemu płyta może być wykorzystywana także do nauki zawodu monter mechatronik.
Płyta sterownika stanowi podstawę dla elektrycznych elementów układu sterowania.
 
wymiary: 350 x 340 mm
w wyposażeniu: szyny DIN, korytka, uzbrojenie w przewody

 

Pobierz ulotkę

 

Filmy i Foto

Plyta_pod_sterownik_S7-1200

 

Stanowisko egzaminacyjne ze sterownikiem Siemens S7-1200

 

 

Stanowisko_z_LOGO_z_Ethernetem

 

Stanowisko egzaminacyjne ze sterownikiem Siemens LOGO z Ethernetem

 

 

Plyta_pod_sterownik_Fanuc

 

Stanowisko egzaminacyjne ze sterownikiem Fanuc